Zpráva do chatu Videa a podcasty na YT Ekotolerantik na Twitteru EkotolerantikaArt VKONTAKTE Já na LINKEDINu MINDS Kanál pro patrony na HEROHERO PayPal.me/zfi ESHOP-ZONE

Bezplatné
samovzdělávání

Klub Ekotolerantik-A-rt vydává knihy, videoprezentace, podcasty, internetové .pdf magazíny volně dostupné veřejnosti, které jsou hnacím motorem našeho společenství.

Moc skrytá ve slovech

je subedicí a bonusová řada našeho podcastu Myšlenka nebolí, kde se snažíme shrnout stručné životopisy + nejznámější citáty inspirativních osobností. Převážně ze židovsko-křesťanského světa, ale nejen. Můžete zde narazit na duchovní, vědce, filozofy, panovníky, umělce a řadu jiných nebagatelních osobností, na které by se rozhodně nemělo zapomenout. A především na to, co za svého života chtěli říct světu. Málo kdy si člověk zapamatuje vše, co tito slavní udělali, ale některé výroky a prohlášení zůstavají v živé paměti. A o to se snažíme.   Naše projekty


Náš klub je zde od roku 2008. Zpočátku jsme vytvářeli personalisované katalogy a weby jednotlivcům. Později jsme odešli z této oblasti a věnovali se čistě freepress časopisům a umění. Někdejší jméno Z-net FIMPRESS Iniciativa se později změnilo na KAPKA SMICHU (jako stejnojmenný časopis od roku 2012) na dnešní Ekotolerantik-A-rt od roku 2019. Tři roky jsme tvořili webzin Ekotolerantika, kde jsme se zajímali o ekologii, minimalismus, Frugality life, hnutí F.I.R.E., omezování plýtvání a naopak tvůrčí aktivitu v místech udržitelnosti. Tyto dva projekty se nezávisle vyvíjely (KAPKA SMÍCHU a EKOTOLERANTIKA).

Web 5 MINUT PRO SVOBODU je především podcasterský web a centrum vzdělávání v oblasti seberozvoje, protože podcasty jsou naše vlajková loď #myslenkaneboli a #5minutprosvobodu jsou převážně pořady vytvořené jako monology a slouží jako čtení na konkrétní téma. V poslední době jsme vytvořili minipodcast #MalyZazrak, který je ranním 5-15 minutovým pozdravením pro všechny, kteří s námi chtějí vstávat mezi 6-7 hodinou ranní.


   ČINNOST NAŠEHO KLUBU

Ekotolerantik-A-rt publikuje zmíněné 3 podcasty, 2 z nich najdete na většině podcasterských služeb, jeden na Patreonu, krom audiopořadů vydáváme klubové sborníky, časopisy KAPKA SMÍCHU a KAPKA ODDECHU a některé .pdf E-KNIHY, které si většinu můžete stáhnout na PATREONU jako obsah, který je k dostání dříve než má oficiální vydání a najdete zde i řadu bonusů, které jinde nenajdete. Krom PATREONu můžete sledovat náš YouTube kanál. Kde stváříme ukázkové díly z našich podcastů a videa nezávislé na podcastech. Pravidlem ale je, že náš hlavní podcast "MYŠLENKA NEBOLÍ" nahráváme díl po díle i na YouTube.

Asi 70% našich e-Booků najdete i na tomto webu, protože skuteně vystupujeme jako umělecké těleso a převážná část našeho obsahu je zdarma.
Náš hlavní časopis KAPKA SMÍCHU má pak svůj vlastní redakční web: www.kapkasmichu.eu.
Knihy
Magazíny
Podcasty


   MÉDIA NEJEN SOCIÁLNÍ

Na sockách, především pak na Instagramu a Facebooku najdete naše komunitní stránky, kde můžete sledovat příspěvky o nových číslech a knížkách, které vydáváme. Případně sledovat nějaké ankety, či konkurzy, které jsme vyhlásili.

 © Copyright for Ekotolerantik-A-rt 2008-2023, Všechna práva vyhrazena.