Zpráva do chatu Videa a podcasty na YT Ekotolerantik na Twitteru EkotolerantikaArt VKONTAKTE Já na LINKEDINu MINDS Kanál pro patrony na HEROHERO PayPal.me/zfi ESHOP-ZONE

Bezplatné
samovzdělávání

Podpořte náš klub tím, že koupíte pro sebe, nebo své blízké něco hezkého. Nebo sledujte na YouTube náš podcasterský kanál.


Podpořte nás hezkým dárkem pro sebe!


vivantis.cz
hodinky.cz krása.cz prozdraví.cz šperky.cz
parfémy.cz
...anebo nás sledujte na YouTube! ;)
Náš klub je zde od roku 2008. Zpočátku jsme vytvářeli personalisované kattalogy a weby o výdělku na internetu. Později jsme odešli z této oblasti a věnovali se čistě freepress časopisům a editoringu. Po cestně jsme se jmenovali už Z-net FIMPRESS Iniciativa i jednoduše KAPKA SMICHU. Náš časopis KAPKA SMÍCHU existuje od roku 2012 a nehledě na různé vedlejší projekty je zde již více jak 10 let. Dá se říci, že je pilířem našeho společenství a utvořil tak virtuální umělecký klub nadšenců. V roce 2019 jsme založili časopis Ekotolerantika na webu ekotolerantismus.eu, kde se zajímáme o ekologii, minimalismus, a především trendy jako Frugality life, hnutí F.I.R.E., omezování plýtvání a naopak tvůrčí aktivitu v místech, kde to význam má. Tyto dva projekty se nezávisle vyvíjejí a zároveň prolínají.

Tento web jsme utvořili jako nástěnku a prostor, který má soustředit všechny naše odkazy a projekty na jedno místo. Dovolím si říci, že vzdělávací projekt 5 MINUT PRO SVOBODU je především podcasterský web, protože podcasty a naše vlajková loď #myslenkaneboli a #5minutprosvobodu jsou převážně pořady vytvořené pro monology a slouží jako čtení na téma...,
kdežto podcasty #kapkaoddechu a #zelenacovosetreni jsou vytvořeny na podporu našich internetových magazínů a zde již můžeme mít i nějaké hosty a idea těchto pořadů je pružná a neklade meze ve způsobu zpracování.

 © Copyright for Ekotolerantik-A-rt 2008-2022, Všechna práva vyhrazena.