Zpráva do chatu Videa a podcasty na YT Ekotolerantik na Twitteru EkotolerantikaArt VKONTAKTE Já na LINKEDINu MINDS Kanál pro patrony na HEROHERO PayPal.me/zfi ESHOP-ZONE

Pro každého kdo
nechce stát v místě!

Náš klub vydává dva časopisy v jednom. KAPKA SMÍCHU je časopis, který vydáváme od roku 2012 a jeho speciál KAPKA ODDECHU, který vyšel čas od času. Dnes od roku 2022 vychází pravidelně na PATREONU uzavřený pro patrony a jako přílohy jiných placených periodik.


  Magazíny klubu Ekotolerantik-A-rt


KAPKA SMÍCHU

Literárně humoristický magazín klubu, který vychází má více jak 10 let tradice. Časopis vychází v .pdf jako i další periodika a publikace našeho společenství. Máme rádi .pdf publikace, které jsou kompatibilní se všemi zařízeními a nemusíte kvůli nim kupovat čtečku knih, nebo nějaké speciální aplikace. Tento plátek je dvouměsíčník a vychází s sudé měsíce. Únor, Duben, Červen... atd.
Stáhnout a sledovat ho můžete na našem redakčním webu:

     www.KAPKASMICHU.eu

KAPKA ODDECHU

Speciál KAPKY SMÍCHU, který se nyní osamostatnil a pomalu už se tváří jako samostatný magazín. Původně to byl měsíčník, ale z důvodu nedstatku pracovních kapacit je nyní dvouměsíčník, ale ten už vychází. Takže to máme tak, že v jednom měsíci vydáme KAPKU SMÍCHU, která je zdarma a pro všechny na internetu a následující měsíc vydáme KAPKA ODDECHU, jen pro předplatitele. Tím pádem každý měsíc vydáme nějaké číslo.
Stahnout, lépe řečeno najít jej můžete na našem domovském PATREONu:

      patreon.com/ekotolerantika © Copyright for Ekotolerantik-A-rt 2008-2023, Všechna práva vyhrazena.