Zpráva do chatu Videa a podcasty na YT Ekotolerantik na Twitteru EkotolerantikaArt VKONTAKTE Já na LINKEDINu MINDS Kanál pro patrony na HEROHERO PayPal.me/zfi ESHOP-ZONE

Bezplatné
samovzdělávání

Klub Ekotolerantik-A-rt vydává knihy, podcasty, internetové magazíny i digitální .pdf magazíny volně dostupné veřejnosti, které jsou hnacím motorem našeho společenství.


   O projektu Ekotolerantik-A-rt


Náš klub je zde od roku 2008. Zpočátku jsme vytvářeli personalisované kattalogy a weby o výdělku na internetu. Později jsme odešli z této oblasti a věnovali se čistě freepress časopisům a editoringu. Po cestně jsme se jmenovali už Z-net FIMPRESS Iniciativa i jednoduše KAPKA SMICHU. Náš časopis KAPKA SMÍCHU existuje od roku 2012 a nehledě na různé vedlejší projekty je zde již více jak 10 let. Dá se říci, že je pilířem našeho společenství a utvořil tak virtuální umělecký klub nadšenců. V roce 2019 jsme založili časopis Ekotolerantika na webu ekotolerantismus.eu, kde se zajímáme o ekologii, minimalismus, a především trendy jako Frugality life, hnutí F.I.R.E., omezování plýtvání a naopak tvůrčí aktivitu v místech, kde to význam má. Tyto dva projekty se nezávisle vyvíjejí a zároveň prolínají.

Tento web jsme utvořili jako nástěnku a prostor, který má soustředit všechny naše odkazy a projekty na jedno místo. Dovolím si říci, že vzdělávací projekt 5 MINUT PRO SVOBODU je především podcasterský web, protože podcasty a naše vlajková loď #myslenkaneboli a #5minutprosvobodu jsou převážně pořady vytvořené pro monology a slouží jako čtení na téma...,
kdežto podcasty #kapkaoddechu a #zelenacovosetreni jsou vytvořeny na podporu našich internetových magazínů a zde již můžeme mít i nějaké hosty a idea těchto pořadů je pružná a neklade meze ve způsobu zpracování.

 © Copyright for Ekotolerantik-A-rt 2008-2022, Všechna práva vyhrazena.