Zpráva do chatu Videa a podcasty na YT Ekotolerantik na Twitteru EkotolerantikaArt VKONTAKTE Já na LINKEDINu MINDS Kanál pro patrony na HEROHERO PayPal.me/zfi ESHOP-ZONE

Audio pořady

V roce 2021 začal náš klub na podporu svých magazínu vydávat jednotlivé podcasty. Zde si přečtete informace o nich, dva z nich si můžete poslechnout přímo zálohované na tomto webu. Jindy je kromě toho posledního 5 MINUT PRO SVOBODU, najdete na podcasterských servisech.


   Myšlenka nebolí


Myšlenka nebolí, jak název napovídá je o bohatém náboji myšlenek a ideí. Je to seriál episod, které se zabývají rozvojem osobnosti a každý díl používá jako základ některou knihu, nebo v případě speciálu MENTÁLNÍ POSILOVNA i dvě a více knih na podobné téma. Opíráme se o 3 ztěžejní pilíře, které chceme také rozebírat ZDRAVÍ, PSYCHOLOGIE a VZTAHY. Což jako samotatné tři okruhy skýtá nepřeberné množství pod-témat a jsou to velké oblasti proto vydávat prakticky nekonečný občasník, který je omezen snad jen počtem vydaných knih na internetu a v knihkupectvích :D. Knižní výcuc inspirativních knih na téma, je pak podkreslen ticho hudbou v pozadí vždy od jiného začínajícího autora. Po skončení episody vždy necháme skladbu zaahrát v plné zvukové výši, tak jak byla nahrána autorem, aby si mohl fanoušek podcastu poslechnout i hudbu od našich nejen zahraničních autorů, kteří poskytují hudbu zdarma, nebo výměnou za reklamu či drobný dar.

.: Najdete nás na soc.sítích: #myslenkaneboli nebo #5minutprosvobodu.
.: Formát podcastu: +-15 minut, Pravidelnost: OBČASNÍK.


   Zelenáčovo šetření


V původním formátu najdete na některých podcasterských servisech jako EKOTOLERANTIKA FINCAST. Je to podpůrný pořad magazínu EKOTOLERANTIKA, kde vám vždy vykládám o strategiích, nápadech, mých pohledech na různá ekonomická témata. Na šetření a investice. Sdílím zde své názory a životní styl. Frugalismus, ekotolerantismus, pippering, minimalismus aj. A to zásadní na metodu F.I.R.E., o tom jak mi FIRE mění život, co je to aktivní FIREing. Proč se stál finančně nezávislým už ve středním věku, nespoléhat na stát a proč je vlastně metoda zjednodušování a obnovy identity a nezávislosti na systému veřejných financích tak sexy, jak pro uklízečku, tak pro manažera. A proč je nápad odejít do důchodu třeba o 20 let dříve vlastně potřebná. A že tak ekonomický důchod není vůbec důchod, ale předčasná nezávislost na systému. No mám vám toho mnoho, co říct. V této době, kdy hraje prim navyšování cen je to pro některé i metoda, jak prostě přežít. Alespoň do začátku a později si zbudovat nějakou tu vlastní rentu.

.: Najdete nás na soc.sítích: #zelenacovosetreni nebo #5minutprosvobodu.
.: Formát podcastu: asi 1 hod, Pravidelnost: Dvoutýdenník.


   KAPKA ODDECHU


A tak to je sranda. Podtitul našeho podcastu je "Vaše umělecká relax party". Vzniká k výročí magazínu KAPKA SMÍCHU, který na jaře 2022 slaví právě 10 let. Je to moje/naše dítě. Občasník KAPKA SMÍCHU je humoristický občasník amatérů pro veřejnost. Založený na humoru, podpořený i literaturou a dalšími uměleckými žánry. Zakládal jsem jej s kamarádem Ondrou, a pak několika dalšími studenty. Střídalo se obsazení autory i redaktory. No byli to spíše přispěvatelé. Dnes má magazín cca 12 klubových autorů a 22 přispěvatelů celkově. Podcast vydáváme jen občas. Prostě občasník. Kdy výjde čas a pokud se nasbírá nějaký fešný materiál. V rámci pořadu hodláme dělat i interview s našimi autory a dalšími zajímavými lidmi okolo časopisu. V repertoáru umělců máme naše kreslíře, básníky a humoristy, ale najde se leckterá zajímavá osobnost. No prostě může toho být ještě hodně.

.: Najdete nás na soc.sítích: #kapkaoddechu nebo #kapkasmichu.
.: Formát podcastu: asi 1 hod, Pravidelnost: OBČASNÍK.


   5 MINUT PRO SVOBODU


Tohle je forma všehochuti. Není to oficiální, uveřejněný podcast na audio platformách jako zbývající podcast, protože je určený na PATREON a HeroHero. Několik ukázkových dílů najdete zde na mém webu a na našem hlavním webu www.5minutprosvobodu.eu, který jak uvádím dříve funguje jako poslechová nástěnka všech našich projektů. Jelikož slouží pro naše podporovatele je kocipován jako měsíčník, protože při drobné podpoře 1$ nebo 2€ je pro naše sponzory prostě podpůrným povídáním o všem a ke všemu, co nám přijde vhodné. Zde vykládám to, co se v našem klubu děje. A poskytuju účastníkům benefity, popisuju nové publikace, upozorňuju na zajímavé projekty a dále.

.: Najdete nás na soc.sítích: Jen na serverech pro podporovatele
.: Formát podcastu: asi 1 hod, Pravidelnost: MĚSÍČNÍK


Najdete nás na těchto podcasterských servisech
(postupně se registrujeme a rozšiřujeme do dalších aplikací):YouTube Your Radio Talk - všechny české podcast a audiopořady na jednom místě YouTube CASTBOX.FM Spotify pořady Google
 © Copyright for Ekotolerantik-A-rt 2008-2022, Všechna práva vyhrazena.