Ekotolerantika ART Zpráva do chatu Videa a podcasty na YT Ekotolerantik na Twitteru EkotolerantikaArt VKONTAKTE Já na LINKEDINu MINDS Kanál pro patrony na HEROHERO PayPal.me/zfi ESHOP-ZONE
Vaše cesta k hodnotnému...

Pro každého kdo nechce stát v místě!

      Myšlenka nebolí

Podcast #myslenkaneboli najdete na většině českých i globálních audio platformách. Jedná se o motivační audio-tréning zaměřuje se na seberozvoj a růst osobnosti. Probíráme všeobecná témata. Ale pozor, nehrajeme na vesmír, na anděly, nejsme budhisti, nebo voliči nějaké konkrétní strany. Není za námi žádná ideologie. Ani meditace nebereme v duchovním pojetí, ale spíše zdravotním. Naše činnost je opřená o aplikovatelné psychologické teorie. Poznatky z oblasti celostní medicíny, duševní hygieny, relaxace a sebeurčení. Jsme amatéry řízený podcast, fungující jako myšlenkový proud jsme inspirováný konkrétními lékaři, terapeuty a alternativním přístupem k lidskému tělu a psyché. Témata zpracováváme na základě studií a knih. Ve zjednodušeném takovém až polopatickém duchu.

Našimi hlavními pilíři a tématy jsou: Psychologie, komunikace, mezilidské vztahy, zdraví a zde konkrétně celostní medicína. Dále pak nám nejsou cizí témata jako asertivita, aplikovaná psychologie, finanční gramotnost, zdravá strava, odpovědný přístup k životu, frugalismus, a mnoho mnoho zajímavých témat nabalujících se na hlavní již zmíněné mylníky ZDRAVÍ, PSYCHIKA, FINANCE. Myslíme si, že vše souvisí se vším a práce nad základními oblastmi duševní hygieny jsou zásadní. To, co do těla přijímáme (strava) a to, co z těla a především z pusy vypouštíme (naše slova a myšlenky) jsou nekonečný oběh a stále se obnovující proces, který dává našim organismům sílu přežívat a předávat další hodnoty našim generacím.

Podcastem vede amatérský speaker Martin, na síti: @ekotolerantik a rovněž šéfredaktor magazínů KAPKA SMÍCHU a KAPKA ODDECHU a předseda klubu Ekotolerantik-A-rt.

Celý podcast jako řetězec hodnotných infomrací zdarma a povídání na témata
na základě přečtených knih je podporou motivačního programu #5minutprosvobodu.

      Jednotlivé episody

Finanční inteligence
Finanční inteligence
Rozvykládej kohokoli
Rozvykládej kohokoli
Mentální posilovna 1
Mentální posilovna
Slova která zraňují
Slova která zraňují
ZMĚNA A SEBEAUDITORING
ZMĚNA A SEBEAUDITORING
Když myšlenka odplouvá
Když myšlenka odplouvá
Techniky získávání pokoje
Techniky získávání pokoje
ORGÁNOVE HODINY
Orgánové hodiny
Trhej narcisy, ale nenech se strhnout narcistou
Trhej narcisy, ale nenech
se strhnout narcistou
Myšlenka posluchačům
Myšlenka lidem
      Specifikace pořadu

Náš pořad najdete na většině podcasterských aplikací v ČR, ale i na globálních platformách. Vždycky pak na tomto webu www.5minutprosvobodu.eu. Náš kanál se kategorie v rubrikách "seberozvoj" "psychologie" "zdraví" "komunikace" a dalších příbuzných tématech, které platformy používají. Na sociálních sítích nás pak vždy najdete pod hashtagy #myslenkaneboli a #5minutprosvobodu. Každá episoda si klade za cíl vytvořit téma na základě přečtení jedné či více knih. U většiny dílů i zmiňujeme knihu, ze které jsme čerpali, krom informačních episod a dílů MENTÁLNÍ POSILOVNA, kdy používáme informace s mnoha knih naráz.

Pokud to jenom lze snažíme se, abychom nahráváli v intervalu 10-15 minut. Maximálně pak sestříháváme materiál do 30 minut. Jednotlivé episody mají být inspirující a být výtahy hlavních myšlenek z knih pro lidi, kteří mají problém přečíst celou knihu. Ale na druhé straně slouží jako ochutnávka pro zapálené čtenáře a jelikož uvádíme názvy knih v povídání, můžete si pubkikace pořídit a přečíst si je osobně. Porovnat obsah a načerpat informace, které zde zmiňuje jen z 1% jako výtah.

Hudební pozadí hledáme na bezplatných open source databázích freeware hudby a každý díl má jinou skladbu nejčastěji lokálních autorů. Jedin z nejznámějších a těch skladatelů, které využíváme často je @Jaaack, @Horst Hoffman, @Frank Schröter, @Mallevery, @Mirko Boroni, @malericc


      ZBOŽÍ A PARTNEŘI

prozdraví.cz parfémy.cz vivantis.cz šperky.cz hodinky.cz

NEJSME "kurz s placeným členstvím", nebo vlastními produkty. Chceš-li podpořit náš program nakup si pro sebe něco hezkého u našich partnerů. Máme spoustu drobných výdělků a vedlejších příjmů. A chceme dokázat, že vybudujeme finanční nezávislost na základě metody F.I.R.E., i bez vlastní produkce a vlastního e-shopu. Tím naplníme myšlenku, že to dokáže skutečně KAŽDÝ! A že princip funguje ;) Investovat z desítek tisíc (z prodeje CDéček a knih), dokáže každý šikovnější marketer. Ale vybudovat pasivní příjmy na základě informací a schopnosti zhodnotit doslovat i stovky a tisíce... Je docela drsný boj v moderní inflačním ekonomice. Tato metoda, která jak věřím, lidem otevře oči, Hovoří, že ekonomické principy jsou skutečně o selském rozumu a pravidelných návycích. A že to svede i uklízečka, i pomocný pracovník, asistent stejně jako lékař a bankéř. Obyčejný pracovník má často náskok i před vrcholovým managerem, který když svůj velký plat spotřebuje a zaplatí úvěry, tak opět nemá mnoho. Základem je JÍT PROTI PROUDU:) A uvažovat finačně gramotně.